Bramy garażowe rozwierne

Bramy garażowe rozwierne w ofercie Bianex

Jedną z naszych specjalności są właśnie bramy garażowe, które pozyskujemy od licznych producentów. W rezultacie możemy zagwarantować Państwu produkty najwyższej jakości, co z pewnością stanowi ich największą zaletę. Pragniemy zapewnić naszym klientom solidne i trwałe wykończenie, dlatego zajmujemy się również montażem bram garażowych. Nasze złożone usługi obejmują bardzo szeroki zakres czynności, abyście Państwo zawsze mogli czuć się w pełni usatysfakcjonowani.

Bramy garażowe rozwierne – Wrocław

Oprócz nowoczesnych rozwiązań, proponujemy także typowe i tradycyjne modele bram rozwieranych. Ich prosta i mało skomplikowana budowa w żaden sposób nie utrudnia późniejszego funkcjonowania, a wręcz przeciwnie zapewnia większą swobodę i komfortu podczas wjeżdżania lub wyjeżdżania do garażu.

Ponadto bramy rozwierane najczęściej wykonywane są z trwałych materiałów o charakterze odpornościowym na wszelkie czynniki zewnętrze, trudne warunki pogodowe i wiele innych. Co ważniejsze, surowiec ten absolutnie nie jest podatny na działanie rdzy, dzięki czemu brama nie traci również na swoich walorach estetycznych. Umożliwiamy wybór różnorodnych modeli, wzorów czy też tworzyw, z których mogą zostać wykonane nasze produkty.

Natomiast kwestia ocieplenia pomieszczenia stanowi w tym przypadku rzecz oczywistą, gdyż nasze bramy zostają specjalnie przystosowane do utrzymywania ciepła i zachowania odpowiedniej izolacji termicznej. Innym przykładem równie praktycznego wyposażenia są bramy segmentowe, które działają na zasadzie podobnej do mechanizmu bram roletowych. Jednakże w tej wersji urządzenie zwija się poprzez większe odstępy i posiada jeszcze więcej rodzajów motywów.

Drogi kliencie! Z uwagi na to, że mamy bardzo bogaty asortyment nie chcemy wrzucać tysiąca produktów na naszą stronę. Skontaktuj się z nami, a razem dokonamy właściwego wyboru.