Klamki

Bianex to przede wszystkim liczne grono pasjonatów pięknych wnętrz oraz zespół fachowców, którzy od lat solidnie i starannie wykonują swoją pracę. W żaden sposób nie jesteśmy ograniczeni, ponieważ współpracujemy z wieloma partnerami, a swoją działalność prowadzimy nie tylko na obszarze Wrocławia, ale również w innych miastach i za granicą. Pragniemy zapewnić Państwu najwyższą jakość i pełną satysfakcję z dokonanych usług, dlatego oferujemy wyłącznie sprawdzone i porządne produkty, czego w owej ilości nie mogą zagwarantować inne konkurencyjne firmy.

Klamki do drzwi z Wrocławia

Istotnym element uzupełniającym wnętrza są oczywiście drzwi, aczkolwiek chcielibyśmy zwrócić szczególną uwagę na rzadko zauważalne drobiazgi. Mianowicie kwestia dotyczy klamek do drzwi, bez których jakiekolwiek funkcjonowanie w domostwie czy innym miejscu publicznym nie byłoby możliwe. Ten niewielki element jest bardzo często bagatelizowany, a klienci zapominają i nie przywiązują większej wagi do doboru odpowiedniego modelu.

Klamki wewnętrzne do drzwi

Naszym zadaniem jest położenie nadzwyczajnego nacisku na dopasowane i oryginalne dodatki do Państwa domów. W naszej ofercie znajdują się głównie klamki wewnętrzne, które montowane są najczęściej wraz z drzwiami wewnętrznymi pokojowymi. Posiadamy wiele klasycznych i typowych modeli, jak również bardziej ekstrawaganckie i nowoczesne, których wizerunek doskonale podkreśli awangardowy i nietuzinkowy styl domowników czy innych użytkowników danych pomieszczeń.

Klamki do drzwi zewnętrznych

Drugim rodzajem oferowanych klamek są przeznaczone do montażu zewnętrznego, co jest jednoznaczne z wytrzymałością i bezpieczną budową. Bardzo ważnym jest, aby klamki do drzwi zewnętrznych cechowały się niesamowitą poręcznością, a także powinny być odporne na różnego rodzaju warunki atmosferyczne. Jednakże sama klamka to nie wszystko, ponieważ jej komplementarnym elementem jest tak zwany szyld dolny do drzwi, który służy sprawnemu zamykaniu i otwieraniu całego mechanizmu. Pośród wszystkich naszych produktów z pewnością znajdą Państwo odpowiedni wzór dla siebie. Z naszej strony gwarantujemy zarówno wersję dostosowaną pod klucz oraz specjalny wbudowany zamek do drzwi, który wystarczy przekręcić we właściwą stronę.

Dla klientów, wymagających niestandardowych i kreatywnych rozwiązań, polecamy nasze akcesoria do drzwi o nietypowych kształtach czy wykonane z rzadko spotykanych materiałów. Wszystkie usługi są naturalnie świadczone na miejscu u klienta, co zdecydowanie ułatwia współpracę. Wyjątkowa organizacja i profesjonalizm pozwoliły na stworzenie grona zadowolonych klientów firmy Bianex.

Drogi kliencie! Z uwagi na to, że mamy bardzo bogaty asortyment nie chcemy wrzucać tysiąca produktów na naszą stronę. Skontaktuj się z nami, a razem dokonamy właściwego wyboru.