Klamki

Bianex to przede wszystkim liczne grono pasjonatów pięknych wnętrz oraz zespół fachowców, którzy od lat solidnie i starannie wykonują swoją pracę. W żaden sposób nie jesteśmy ograniczeni, ponieważ współpracujemy z wieloma partnerami, a swoją działalność prowadzimy nie tylko na obszarze Wrocławia, ale również w innych miastach i za granicą. Pragniemy zapewnić Państwu najwyższą jakość i pełną satysfakcję z dokonanych usług, dlatego oferujemy wyłącznie sprawdzone i porządne produkty, czego w owej ilości nie mogą zagwarantować inne konkurencyjne firmy.

Istotnym element uzupełniającym wnętrza są oczywiście drzwi, aczkolwiek chcielibyśmy zwrócić szczególną uwagę na rzadko zauważalne drobiazgi. Mianowicie kwestia dotyczy klamek do drzwi, bez których jakiekolwiek funkcjonowanie w domostwie czy innym miejscu publicznym nie byłoby możliwe. Ten niewielki element jest bardzo często bagatelizowany, a klienci zapominają i nie przywiązują większej wagi do doboru odpowiedniego modelu. Naszym zadaniem jest położenie nadzwyczajnego nacisku na dopasowane i oryginalne dodatki do Państwa domów. W naszej ofercie znajdują się głównie klamki wewnętrzne, które montowane są najczęściej wraz z drzwiami wewnętrznymi pokojowymi. Posiadamy wiele klasycznych i typowych modeli, jak również bardziej ekstrawaganckie i nowoczesne, których wizerunek doskonale podkreśli awangardowy i nietuzinkowy styl domowników czy innych użytkowników danych pomieszczeń. Drugim rodzajem oferowanych klamek są przeznaczone do montażu zewnętrznego, co jest jednoznaczne z wytrzymałością i bezpieczną budową. Bardzo ważnym jest, aby klamki do drzwi zewnętrznych cechowały się niesamowitą poręcznością, a także powinny być odporne na różnego rodzaju warunki atmosferyczne. Jednakże sama klamka to nie wszystko, ponieważ jej komplementarnym elementem jest tak zwany szyld dolny do drzwi, który służy sprawnemu zamykaniu i otwieraniu całego mechanizmu. Pośród wszystkich naszych produktów z pewnością znajdą Państwo odpowiedni wzór dla siebie. Z naszej strony gwarantujemy zarówno wersję dostosowaną pod klucz oraz specjalny wbudowany zamek do drzwi, który wystarczy przekręcić we właściwą stronę.

Dla klientów, wymagających niestandardowych i kreatywnych rozwiązań, polecamy nasze akcesoria do drzwi o nietypowych kształtach czy wykonane z rzadko spotykanych materiałów. Wszystkie usługi są naturalnie świadczone na miejscu u klienta, co zdecydowanie ułatwia współpracę. Wyjątkowa organizacja i profesjonalizm pozwoliły na stworzenie grona zadowolonych klientów firmy Bianex.

Drogi kliencie! Z uwagi na to, że mamy bardzo bogaty asortyment nie chcemy wrzucać tysiąca produktów na naszą stronę. Skontaktuj się z nami, a razem dokonamy właściwego wyboru.