Markizy tarasowe

Szukasz niezawodnych markiz we Wrocławiu?

Co roku w okresie letnim pojawia się wiele okazji do spędzania miłych chwil na świeżym powietrzu, gdzie mamy możliwość spotkania się ze znajomymi, a także poświęcenia tego czasu dla siebie i najbliższych. Wszystko składa się na fantastyczne warunki, w zwłaszcza podczas słonecznej i bezchmurnej pogody. Jednakże pojawia się wówczas jeden problem, który związany jest bezpośrednio z niekiedy uciążliwymi promieniami słonecznymi o sporej intensywności. Jedynym rozwiązaniem stają się nasze markizy tarasowe!

Markizy Wrocław – do czego się przydadzą?

Ich głównym zastosowaniem jest właśnie ochrona przed przeszkadzającym światłem, a także zapewnienie upragnionego cienia podczas upalnych dni. We Włoszech markizy są nieodłącznym elementem krajobrazu. Nadają przestrzeni charakterystyczny styl i charakter. Dzięki temu stanowią nie tylko funkcjonalne, ale również stylowe rozwiązanie. Czas, aby na stałe zagościły również na polskich ulicach! Oczywiście firma Bianex oferuje szeroki wybór tego rodzaju asortymentu, gdzie jednocześnie możesz samodzielnie zdecydować o takich detalach jak kolor, wzornictwo czy też materiał wykonania danego wyposażenia.

Bogaty wybór markiz we Wrocławiu

W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór różnych modeli markiz. W zależności od Twoich potrzeb możesz się zdecydować na:

Markizy okienne to najczęściej wybierany przez naszych klientów model. Jeśli chcesz maksymalnie uchronić się przed wysoką temperaturą w Twoim domu spowodowaną letnimi upałami lub trochę odciążyć swój klimatyzator wybierz właśnie markizy okienne. Montowane są one na zewnątrz okien, dlatego wyjątkowo chronią przed promieniami słonecznymi oraz nadmiernym ogrzewaniem się pomieszczeń. Jest to możliwe dzięki temu, że markizy okienne absorbują promienie słoneczne już  przed szybą i emitują ciepło na zewnątrz. W praktyce powoduje to obniżenie temperatury we wnętrzu osłanianym przez markizę nawet o 10 °C.

Co więcej, w kategorii markiz okiennych firmy Bianex znajdziesz różne modele np. markizy do okien pionowych VMZ, markizy do okien pionowych VMB czy markizy okienne natural. Dzięki temu możesz dopasować idealny model markizy okiennej, która będzie pasować do Twoich okien.

Markizy ogrodowe odznaczają się wyjątkowo trwałą konstrukcją. Ich solidna i wytrzymała budowa umożliwia ochronę przed różnymi czynnikami atmosferycznymi, nie tylko promieniami słonecznymi.  Bez problemu schowasz się przed nagłą ulewą, śniegiem czy gradem. Zmieni się również Twoja codzienność i komfort życia. Wyobraź sobie relaksujące popołudnie na Twoim tarasie, gdzie niestraszna Ci żadna nieprzyjemna pogoda. Możesz także bez problemu zorganizować spotkanie rodzinne na swoim ogrodzie nie martwiąc się już więcej, czy nie zastanie Was ulewa. Zapomnij również o uciążliwym chowaniu mebli ogrodowych, przed deszczem czy silnym wiatrem, markiza ogrodowa również skutecznie je ochroni. W zależności od Twoich potrzeb w naszej ofercie znajdziesz markizy kasetowe, poręczowe, a także pergole.

  • Markizy tarasowe

Markizy tarasowe są popularną ochroną przed słońcem klientów np. restauracji lub kawiarni, którzy zdecydowali się na spędzenie czasu na zewnątrz lokalu. W zależności od ilości miejsca, którym dysponuje właściciel, może on wybrać u nas markizy tarasowe o różnych wymiarach. Dzięki temu zadba o swoich klientów oraz zaaranżuje przestrzeń na zewnątrz budynku, co pozwoli na zwiększenie liczby obsługiwanych klientów. Warto też pomyśleć o tym, że takie rozwiązanie pozwoli już z daleka rozpoznać miejsce nowym potencjalnym gościom, którzy z ciekawości mogą zajrzeć do Twojego lokalu, a później zostać Twoimi stałymi klientami. Na pewno docenią również szyk i klimat, który roztacza wokół siebie zamontowana markiza tarasowa.

Nie musisz być jednak właścicielem lokalu gastronomicznego, aby zdecydować się na zakup markizy tarasowej.

Markizy tarasowe — co zyskujesz?

Markizy tarasowe są typem osłon zewnętrznych, które możesz zamontować nad oknami, oknami balkonowymi lub tarasami. Ich zadaniem jest zacienianie pomieszczeń oraz przestrzeni tarasu lub balkonu. Dzięki temu we wnętrzu Twojego domu będzie chłodno i przyjemnie. Oczywiście możesz dopasować styl i materiały, z których będzie wykonana markiza według własnych preferencji.

Z naszego doświadczenia wynika, że niezależnie od tego, na jaki typ markizy decydują się nasi klienci, zyskują pełną satysfakcję z dokonanego wyboru.  Natomiast kwestia związana z ich funkcjonalnością jest równie prosta i ciekawa, gdyż oferujemy zarówno zdalnie sterowane modele, jak i wyposażone w specjalny automatyczny system regulujący, dzięki któremu użytkowanie staje się o wiele wygodniejsze. Naturalnie nasz wykwalifikowany zespół umożliwia błyskawiczny i solidny montaż markiz, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z dzisiejszego braku czasu naszych klientów. Wybierając firmę Bianex, masz pewność, że wyposażysz Twój dom także w inne produkty jak np. drzwi zewnętrzne, okna, czy bramy garażowe, które będą odznaczać się solidnym wykonaniem oraz trwałością.

Drogi kliencie! Z uwagi na to, że mamy bardzo bogaty asortyment nie chcemy wrzucać tysiąca produktów na naszą stronę. Skontaktuj się z nami, a razem dokonamy właściwego wyboru.