Okna pasywne

Okna pasywne w Bianex

Uwielbiamy wyzwania i nowoczesne rozwiązania, które są w stanie zaspokoić Państwa ponadpodstawowe potrzeby i zaskoczyć zarówno pod względem praktycznym, jak i estetycznym. Naszą propozycją numer jeden są okna pasywne z Wrocławia, które stanowią rewolucję we współczesnym wyposażeniu. Model ten nadal nie jest w pełni doceniony i rozpowszechniony, dlatego firma Bianex postanowiła zaznajomić Państwa z ich funkcjonalnością.

Okna pasywne – Wrocław

Niespotykana budowana okien pasywnych umożliwia zatrzymanie wyprodukowanego ciepła wewnątrz mieszkania, przy jednocześnie szczelnej izolacji powietrza z zewnątrz. Wówczas następuje ochrona cieplna, która dzięki specjalnym parametrom może na długi czas utrzymywać się w pomieszczeniu.

Ponadto okna pasywne cechują się ekologiczną budową oraz niezwykłą odpornością na wszelkiego rodzaju uciążliwe czynniki atmosferyczne i inne szkodliwe okoliczności. Dodatkowo ich pasywna forma okien w żaden sposób nie utrudnia późniejszej pielęgnacji czy czyszczenia nawierzchni, gdyż z zewnętrznego punktu widzenia niczym się one nie różnią.

Co więcej, nasze energooszczędne okna zostały wyprodukowane z rozmaitych materiałów, dzięki czemu nasi klienci mogą swobodnie przebierać w oferowanych przez nas modelach, a następnie dokonać jedynego właściwego wyboru. Naturalnie zawsze służymy pomocą, a nasi specjaliści są nieustannie przygotowani na udzielenie Państwo praktycznych wskazówek, które z pewnością przydadzą się podczas projektowania i aranżowania przestrzeni.

Naszą drugą propozycją o równie innowacyjnym charakterze są okna aluminiowe, które nadają współczesnego i nietypowego charakteru całości. Ich zastosowanie również sprawdza się w każdej sytuacji, o czym sami mogą się Państwo przekonać, rozmawiając z naszymi konsultantami lub zamawiając wybrane modele do swoich domów, gdzie nasza firma zajmie się ich natychmiastowym montażem.

Drogi kliencie! Z uwagi na to, że mamy bardzo bogaty asortyment nie chcemy wrzucać tysiąca produktów na naszą stronę. Skontaktuj się z nami, a razem dokonamy właściwego wyboru.