Osłony fasadowe

Genialnym rozwiązaniem stały się osłony fasadowe, które montowane są na zewnątrz okien, dzięki czemu jednocześnie zyskują Państwo ochronę przed uciążliwymi promieniami słonecznymi, a także same okna niepotrzebnie się nie nagrzewają. Bianex umożliwia zakupienie tego rodzaju wyposażenie, które pochodzi bezpośrednio od producenta. W efekcie nasi klienci mają pewność, co do jakości i źródła naszych produktów.

Osłony fasadowe w Bianex

Osłony zewnętrzne są bardzo proste w montażu, dzięki czemu nie muszą Państwo zamartwiać się skomplikowanymi instrukcjami, a także straconym czasem. Szczególnie polecamy ich instalację w miejscach publicznych, a zwłaszcza w biurowcach czy innego rodzaju budynkach, gdzie lokale użytkowe znajdują się na wyższych piętrach. Wówczas można zdecydowanie ułatwić pracę w warunkach wyczerpującego słońca, które niekiedy razi zbyt mocno lub nagrzewa w szybkim tempie powierzchnię pomieszczenia.

Jednym z przykładów mogą być żaluzje, które umieszczone zostały w naszym sklepie online. Ich szczelna konstrukcja i sprawny mechanizm pozwalają na swobodne funkcjonowanie w godzinach najintensywniejszego słońca. W prosty sposób można regulować stopień zaciemnienia w Sali, gdzie jednocześnie nie trzeba stosować zwiększonej klimatyzacji.

Podobne działanie charakteryzuje nasze refleksole, które przypominają większej wielkości rolety, aczkolwiek montowane są również na zewnątrz. W rezultacie można zapewnić całkowitą ciemność w pomieszczeniu za pomocą zręcznego systemu sterowniczego. Pomysły naszej firmy nie znają granic, dlatego zawsze jesteśmy gotowi pomóc naszym klientom, bez względu na rodzaj sytuacji.

Drogi kliencie! Z uwagi na to, że mamy bardzo bogaty asortyment nie chcemy wrzucać tysiąca produktów na naszą stronę. Skontaktuj się z nami, a razem dokonamy właściwego wyboru.