Plisy

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej szeroko rozbudowanej oferty, która została specjalnie opracowana w celu zaspokojenia jakichkolwiek potrzeb estetycznych i praktycznych. Bianex to firma z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu możemy prowadzić dojrzałą i zaufaną działalność na terenie Wrocławia oraz w innych miejscach na całym świecie.

Nasi stali partnerzy wspierają rozwój firmy poprzez produkowany wysokiej jakości asortyment, który następnie trafia do Państwa domów. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni naszym dotychczasowym klientom, którzy pozwoli nam się udoskonalać i tworzyć kolejne udane realizacje. Stanowimy wyjątek spośród konkurencyjnych przedsiębiorstw, ponieważ oferujemy zróżnicowane produkty o nieporównywalnie trwałym i solidnym wykonaniu.

Plisy z Wrocławia

Naszą niezwykle ciekawą propozycją są plisy okienne, które wykonane są mniej lub bardziej przeźroczystych tkanin. Tekstylia cechują się wyjątkową trwałością na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, a także oryginalnymi wzorami i odcieniami. Nasze oferowane plisy standardowe dopasują się do każdych wnętrz, ponieważ posiadamy masę rozmaitych wersji o klasycznym charakterze. Oprócz zalet związanych ze stylem, posiadają wiele zastosowań praktycznych, a mianowicie chronią wnętrze pomieszczeń przed wpadaniem promieni słonecznych.

W okresie letnim zwłaszcza warto zabezpieczyć się przed niechcianym i uciążliwym nagrzewaniem się domu, co znacznie uprzykrza użytkownikom życie. Ponadto plisy zamontowane na drzwiach przeszklonych mogą służyć za pewnego rodzaju osłonę przed naruszeniem własnej intymności i prywatności. Doskonale sprawdzają się w codziennych sytuacjach, które wymagają zachowania pewnego dystansu od otoczenia. Bianex umożliwia także swoim klientom montaż plisów we wnękach o zróżnicowanych wymiarach oraz na oknach dachowych, gdzie utrudnienie polega wyłącznie na nietypowej skośności powierzchni. Jednak nasz wykwalifikowany zespół jest w stanie zrealizować każde zlecenie, bez względu na stopień jego trudności czy złożoności.

Specjalizujemy się także w mocowaniu plisów niestandardowych, które swoim kształtem dostosowują się do nietypowych i rzadko spotykanych konfiguracji. Wprost genialnie prezentują się tego typu zasłony na okrągłych oknach czy lekko ściętych, dzięki czemu efekt jest podwójnie zniewalający.

Rolety plisowane Wrocław

Warto zdać się na nasz zmysł twórczy, z którego mogą Państwo śmiało korzystać, gdyż świadczymy również usługi doradcze przy wyborze właściwego i pożądanego produktu. Nasi specjaliści są w stanie wyjaśnić wszelkie wątpliwości, a przy okazji zachęcić klientów do zaczerpnięcia świeżych i nowych pomysłów, dzięki którym ich myślenie pozostanie w dalszym ciągu kreatywne i nieszablonowe.

Drogi kliencie! Z uwagi na to, że mamy bardzo bogaty asortyment nie chcemy wrzucać tysiąca produktów na naszą stronę. Skontaktuj się z nami, a razem dokonamy właściwego wyboru.