Rolety nadstawne

Nasza firma ma charakter uniwersalny, gdyż jesteśmy w stanie dostosować się do wszelkiego rodzaju zapotrzebowania i oczekiwań naszych klientów wobec oferowanego sprzętu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z różnorodności tych wymagań, gdzie każdy z Państwa zasługuje na pełne zainteresowanie i ewentualną pomoc w kwestii doboru najodpowiedniejszego wyposażenia. Nasi doświadczeni konsultanci są w stanie udzielić wszelakich rad i wskazówek, dzięki którym będą mogli Państwo być całkowicie usatysfakcjonowani po dokonanym wyborze.

Rolety nadstawne w ofercie Bianex

Oprócz standardowych rozwiązań, posiadamy również wiele innowacyjnych pomysłów, a mianowicie nasze rolety nastawne REWO, których montaż odbywa się w sposób nietypowy, a ich zastosowanie jest możliwe wyłącznie podczas początkowych etapów budowy albo w momencie wymiany na nowsze modele. Wówczas część urządzenia wbudowana jest na zewnątrz okna, a dopiero potem można zająć się montażem we wgłębieniu.

W rezultacie zyskają Państwo niezwykle praktyczne rozwiązanie, które dodatkowo będzie sprawiało wrażenie idealnie wpasowanego w kompozycje okienną. To świetny sposób ułatwiający realizację budowy, który z pewnością docenią Państwo w swoich projektach. Ponadto produkty z naszej oferty cechują się nieporównywalnej jakości materiałami, których odporność i wytrzymałość stają się ich największymi zaletami.

Równie funkcjonalnymi roletami zewnętrznymi są modele rolet podtynkowych, które charakteryzują się między innymi perfekcyjną izolacją termiczną. Wówczas nienaruszone pozostaje ocieplenie całego budynku, zapewnione przez pozostałe elementy już wbudowane.

Jeszcze raz zachęcamy do skontaktowania się z naszymi doradcami, którzy na pewno pomogą Państwu dokonać najodpowiedniejszego wyboru spośród wszystkich polecanych produktów.

Drogi kliencie! Z uwagi na to, że mamy bardzo bogaty asortyment nie chcemy wrzucać tysiąca produktów na naszą stronę. Skontaktuj się z nami, a razem dokonamy właściwego wyboru.