Rolety zewnętrzne naścienne

Firma Bianex posiada wieloletnie doświadczenie, które pozwoliło nam w pełni poznać i zrozumieć potrzeby naszych klientów. Właśnie dlatego postanowiliśmy podjąć współpracę z kilkoma znanymi producentami wyposażeni, by móc zaoferować jak największy wybór produktów o najlepszej jakości. Ponadto zachęcamy do skorzystania z usług montażowych oraz serwisowych, którymi zajmują się nasi wykwalifikowani fachowcy.

Rolety zewnętrzne naścienne

Jedną z naszych propozycji są naścienne rolety zewnętrzne, które mogą jednocześnie pełnić wiele przydatnych funkcji. Ich właściwości antywłamaniowe mogą niekiedy decydować o bezpieczeństwie Państwa bliskich czy też wartościowych przedmiotów znajdujących się w budynku. Co więcej, nasze naścienne rolety typu standard cechują się między innymi wyjątkowo szczelną izolacją termiczną, która zapewnia utrzymanie stałej temperatury w pomieszczeniach oraz charakteryzuje się niezwykłą odpornością na wszelkiego rodzaju czynniki zewnętrzne.

Ten model rolet może zostać wmontowany zarówno na ścianie przed wnęka okienną, jak i wewnątrz niej, dzięki czemu również zyskują Państwo dowolność wyboru w zależności od indywidualnych wymagań. Wszystkie nasze produkty zostają wykonane z solidnych i wytrzymałych materiałów, dzięki czemu owa inwestycja zachowa się przez zdecydowanie długi okres czasu.

Natomiast jeśli są Państwo w trakcie budowy lub remontu polecamy w szczególności nasze nadstawne rolety REWO, które na początku montowane są we wnęce okna, co w efekcie skutkuje ich całkowitym zasłonięciem. Wówczas roleta stanowi fragment okna, dzięki czemu nie jest tak bardzo widoczna. Wszystkie nasze rozwiązania zostały opracowane specjalnie dla naszych klientów.

Drogi kliencie! Z uwagi na to, że mamy bardzo bogaty asortyment nie chcemy wrzucać tysiąca produktów na naszą stronę. Skontaktuj się z nami, a razem dokonamy właściwego wyboru.