Bramy garażowe

Bramy garażowe z Wrocławia

Bramy garażowe to ważny element każdego domu jednorodzinnego. Dlatego warto poświęcić trochę czasu na wybranie tej, która będzie nie tylko estetyczna, ale przede wszystkim funkcjonalna. W Bianex, staramy się, bramy garażowe z Wrocławia spełniały obie te cechy. Dlatego mogą być państwo pewni, że oferowane przez nas bramy garażowe Wrocław będą wyróżniać się skutecznością, wygodą użytkowania, estetyką, a także zastosowaniem najnowszych technologii. To daje gwarancję inwestycji na długie lata. Naszą ofertę wyróżnia także to, że posiadamy różne rodzaje bram garażowych – od prostych modeli to bardziej zaawansowanych techniczne, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie!

Jesteśmy profesjonalną firmą, która od lat zajmuje się sprzedażą oraz montażem bram garażowych na ternie Wrocławia, ale nie tylko. Ze względu na komfort naszych klientów, postanowiliśmy rozwinąć ofertę o takie produkty jak handel różnymi elementami, które wspomagają funkcjonowanie domu czy serwisowanie przedmiotów domowego użytku. Dodatkowo bardzo miło nam zakomunikować, że teren współpracy firmy Bianex znacznie się powiększył i teraz świadczymy wszechstronne usługi na terenie całego kraju, jak i za granicą.

Jaka brama garażowa do domu jednorodzinnego?

Wśród wielu dostępnych opcji, bardzo ciężko wybrać tę, która spełni swoją rolę w domu jednorodzinnym. Bramy garażowe z Wrocławia oferują bardzo szeroki wybór, dlatego to, jaka brama garażowa najlepiej sprawdzi się w domu jednorodzinnym, zależne jest od kilku czynników. Przede wszystkim należy postawić na jakość i uniwersalność, ponieważ to jest to, co oferuje każda brama garażowa. Warto także zwrócić na uwagę na systemy elektroniczne, w które wyposażone są bramy garażowe, ponieważ ich celem jest ułatwienie użytkowania oraz zaoszczędzenie cennego czasu klientów.

Bramy do garażu – mnogość wariantów i możliwości

W czasie zakupu bramy do domu rodzinnego warto zwrócić na rekomendowane przez naszą firmę bramy garażowe roletowe, które cechują się niezawodnymi zabezpieczeniami, dzięki czemu domownicy mogą spokojnie opuścić miejsce zamieszkania i tym samym nie martwić się o pozostawione w domu kosztowności i inne wartościowe przedmioty.

Warto także rozważyć bramę garażową uchylną, która idealnie sprawdzi się do przechowywania samochodu i szybkiego dostania się do garażu. Ten rodzaj bram garażowych z Wrocławia jest obecnie stosowany w wielu domostwach, a jej największą zaletą jest duża funkcjonalność. Trzeba tutaj także wspomnieć o materiale, z jakiego został wykonany ten rodzaj bramy garażowej zapewnia całkowitą izolację, a za tym idzie również szczelne i trwałe utrzymanie odpowiedniej temperatury powietrza.

Kolejnym, bardzo polecanym rozwiązaniem są bramy garażowe o budowie segmentowej, gdzie cały mechanizm działania polega na tym samym systemie.

Jak więc widać, wybór bram jest bardzo duży i wszystko zależy od tego, czego rodzina oczekuje. Wszystkie z bram garażowych z Wrocławia są wykonane z niezwykłą starannością i posiadają gwarancję jakości. Jednakże niezależnie od wybranego przez Państwa rodzaju, oferujemy ciekawe i pomysłowe wykończenia bram.

Bramy garażowe z Wrocławia – od czego zależy cena?

Ceny poszczególnych bram garażowych różnią się między sobą. Zazwyczaj zaczynają się od 2 tysięcy, ale może też spotkać takie za 5 tysięcy, a nawet i więcej.

Cena najczęściej zależy od kilku czynników:

  • Sposobu otwierania – do wyboru jest ręczne lub automatyczne za pomocą pilota.
  • Wyposażenia – do bramy mogą być dodane dodatkowe wmontowane drzwi lub np. blokady antywłamaniowe;
  • Koloru – nawet coś takiego jak kolor wpływa na cenę bramy garażowej. Najtańsze są zazwyczaj bramy w kolorze brązowym lub białym;
  • Ocieplenia;
  • Konstrukcji – może wybrać stalową, aluminiową lub drewnianą;
  • Automatyki – poza możliwością otwierania bramy za pomocą pilota, można dokupić również fotokomórkę (brama automatycznie się zatrzymuje, gdy napotka przeszkodę) lub blokadę antywłamaniową.
  • Warunków gwarancji – podczas zakupu można dokonać wyboru rozszerzonej gwarancji, które oczywiście w większości przypadków są dodatkowo płatne.

Bramy garażowe w Bianex

Bianex Wrocław to jedyna taka firma, gdzie zespół oferuje tak wiele rozwiązań. Z nami każda budowa, naprawa czy montaż staje się o wiele prostsza i pewniejsza, ponieważ korzystamy wyłącznie z najlepszych gatunkowo materiałów. Nasi partnerzy jednocześnie podbudowują markę Bianexu, co ostatecznie powinno zachęcić Państwa do wybrania naszych usług.

Drogi kliencie! Z uwagi na to, że mamy bardzo bogaty asortyment nie chcemy wrzucać tysiąca produktów na naszą stronę. Skontaktuj się z nami, a razem dokonamy właściwego wyboru.