Skip to content

Żaluzje

żaluzje do domu

ŻALUZJE – UNIWERSALNE I PONADCZASOWE

Najchętniej kupowanym produktem są uniwersalne i ponadczasowe żaluzje z Wrocławia, które posiadają wiele cennych i praktycznych zalet. Pierwszym atutem jest oczywiście ich działanie ochronne przed promieniami słonecznymi, które niekiedy stają się dokuczliwe i niechciane. Właśnie w takich momentach najbardziej przydają się nasze zasłony, dzięki którym wszyscy domownicy mogą swobodnie wykonywać wszelkie czynności. Oprócz tego cechują się możliwością regulowania ich przejrzystości i szczelności, co nie tylko pozwala wyznaczyć właściwe natężenie jasności w pomieszczeniu, ale również zapewnić większą prywatność i poczucie intymności we własnym domu.
 

Rodzaje żaluzji dostępnych w ofercie Bianex:

żaluzje poziome

Żaluzje poziome 

To jedne z bardziej klasycznych modeli, które fenomenalnie sprawdzają się podczas słonecznych dni, kiedy to domownicy pragną sami decydować o natężeniu jasności w pomieszczeniach. Ich niezwykle prosty i nieskomplikowany mechanizm pozwala na szybkie i sprawne regulowanie, a sam montaż wyposażenia zajmuje niewiele czasu.

Żaluzje pionowe 

Bardziej śmiałe i awangardowe propozycje, które mieszczą się zwłaszcza w dziale żaluzji pionowych. Bardzo rzadko spotykane i nietypowe modele owych zasłon mogą zainspirować do kreowania i projektowania na nowo Państwa wnętrz w bardziej nowoczesnym stylu.

żaluzje pionowee
Large automatic blackout roller blinds modern wood decor panels hi tech plant pots and electric home curtains copy space image

Żaluzje panelowe

Najlepiej prezentują się w przestrzennych i dużych pomieszczeniach, a zwłaszcza przy wejściach na taras. Wówczas piękne widoki za oknem mogą być odsłaniane wyłącznie, gdy będą mieli Państwo ochotę, a wszyscy odwiedzający mieszkanie będą z pewnością pod wielkim wrażeniem pomysłowości i nieszablonowego myślenia gospodarzy.

Żaluzje drewniane

charakterystyczne dla eleganckich i klasycznych wnętrz, a także wiele innych ciekawych rozwiązań, które sprawdzą się wszędzie. Naturalnie możemy pomóc i doradzić naszym klientom w wyborze odpowiedniego wzoru czy też modelu, aby w rezultacie byli Państwo w pełni zadowoleni z podjętej decyzji.

drewniane żaluzje Bianex
Żaluzje

Żaluzje dachowe

Żaluzje na okna dachowe to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią wygodę, ale są również idealne dla tych, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad ilością wpadającego światła i chcą zapewnić sobie komfortowy sen w całkowitej ciemności.

Żaluzje aluminiowe

to  elegancki i funkcjonalny element aranżacji wnętrz. Żaluzje aluminiowe umożliwiają regulację ekspozycji poprzez płynne uchylenie lameli aluminiowych o szerokościach lameli 16, 25, 50 mm. Skrzydła żaluzji  mogą być pełne, dwustronne, imitujące drewno lub perforowane.

aluminiowe
Żaluzje

Żaluzje bambusowe

Żaluzje bambusowe nie tylko pełnią funkcję praktyczną, ale również dodają uroku i naturalnego piękna do każdego pomieszczenia. Ich wyjątkowy design pozwala wprowadzić do wnętrza nutę egzotyki i przytulności, nadając mu unikalny charakter. Dostępne w różnych kolorach i wzorach, żaluzje bambusowe stanowią doskonałe dopełnienie każdej aranżacji wnętrza, nadając mu wyjątkowego uroku i stylu.

Zachęcamy do docenienia praktycznego zastosowania żaluzji bambusowych, które pozwalają regulować poziom jasności oraz ciemności w pomieszczeniu. Ta podstawowa funkcja staje się jeszcze bardziej wygodna, gdy jednocześnie zamontują Państwo łatwy w obsłudze mechanizm sterujący. Dzięki niemu śmiało można decydować, jakie natężenie promieni słonecznych powinno wpadać do pomieszczeń użytkowych.

 

Żaluzje faux wood

charakterystyczne dla eleganckich i klasycznych wnętrz, a także wiele innych ciekawych rozwiązań, które sprawdzą się wszędzie. Naturalnie możemy pomóc i doradzić naszym klientom w wyborze odpowiedniego wzoru czy też modelu, aby w rezultacie byli Państwo w pełni zadowoleni z podjętej decyzji.

żaluzje faux wood
Żaluzje

Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe to sprawdzona osłona przeciwsłoneczna wykorzystywana zarówno w domach jedno i wielorodzinnych, jak i w biurowcach i budynkach użyteczności publicznej.  
Elegancka forma i możliwość lakierowania całości systemu na dowolny kolor RAL sprawiają, że system ten wykorzystywany jest również jako istotny element dekoracji fasady.  Żaluzje fasadowe najczęściej sterowane są w pełni automatycznie, przy wykorzystaniu silnika elektrycznego. Opcjonalnym rozwiązaniem jest zastosowanie automatyki pogodowej i dobowej.