Moskitiery

Nasz zespół składa się z wielu kreatywnych i młodych ludzi, którzy nieustannie poszukują nowych innowacyjnych rozwiązań. Bianex to jedyna taka firma, która oferuje najwyższej jakości kompleksowe usługi montażowe, serwisowe i handlowe. Całą naszą działalność prowadzimy głównie na terenie Wrocławia, gdzie znajduje się nasza siedziba, aczkolwiek jesteśmy gotowi na przyjęcie zleceń zarówno z całej Polski, jak i zza granicy. Współpracując z mnóstwem znanych i cenionych producentów, nie posiadamy żadnych ograniczeń, dlatego z dnia na dzień coraz bardziej i szerzej rozwijamy naszą działalność.

Naszą nową propozycją są niezwykle praktyczne moskitiery, które od niedawna funkcjonują w prawie każdym domu lub miejscu publicznym. To fantastyczne rozwiązanie dla osób ceniących sobie prywatność, a zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim, gdy często otwierane na oścież są okna czy drzwi tarasowe. Wówczas nie muszą Państwo martwić się niepotrzebnie o kameralną i poufną atmosferę, gdyż moskitiery plisowane na okna czy też moskitiery plisowane do drzwi doskonale zakrywają widok na wnętrze pomieszczeń. Wszystko zawdzięczamy wyjątkowym i niepowtarzalnym materiałom, z których zostały wykonane. Ich niski stopień przeźroczystości czy odporność na trudne warunki atmosferyczne to dwie najważniejsze cechy, które my jesteśmy w stanie Państwu zagwarantować. Podobną funkcjonalność posiadają moskitiery skrzydłowe, najczęściej stosowane przy wejściu pośrednim lub wyjściu na balkon. Jednakże naszym zdaniem najlepiej sprawdzają się moskitiery zwijane, które przede wszystkim przyciągają swoją łatwą konstrukcją i wygodnym sposobem użytkowania. Każdy klient powinien bez problemu poradzić sobie z jego montażem, lecz gdyby nastąpiły jakiekolwiek wątpliwości specjaliści Bianexu natychmiastowo udzielą Państwu pomocy. Równocześnie można liczyć na naszą fachową poradę, gdyż nie wszystkie rodzaje moskitier nadają się do każdego typu drzwi czy okien, dlatego warto najpierw skonsultować się z naszymi doradcami.

Naturalnie ochrona intymności to nie jedyne zastosowanie owych nietypowych zasłon, ponieważ świetnie sprawdzają się także podczas słonecznych i upalnych dni. Ich dobrze przemyślana budowa dodatkowo osłania przed wpadaniem promieni słonecznych do środka mieszkania, dzięki czemu wnętrze nadal może cieszyć się chłodniejszą i przyjemniejszą wówczas temperaturą. Właśnie nasze produkty z pewnością znajdą u Państwa swoje praktyczne zastosowanie o każdej porze roku.

Drogi kliencie! Z uwagi na to, że mamy bardzo bogaty asortyment nie chcemy wrzucać tysiąca produktów na naszą stronę. Skontaktuj się z nami, a razem dokonamy właściwego wyboru.