Skip to content

Parapety

parapety wewnętrzne

PARAPETY – DOSKONAŁA HARMONIA FUNKCJONALNOŚCI I ESTETYKI

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór parapetów zewnętrznych i wewnętrznych, które spełnią Twoje wymagania funkcjonalne. Ponadto dodadzą one również niepowtarzalnego uroku i elegancji Twoim wnętrzom lub elewacji budynku. Różnorodność modeli sprawia, że dostosowanie parapetów do Twoich potrzeb oraz estetycznych preferencji jest dziecinnie proste.

 

Wśród oferowanych produktów są parapety zewnętrzne wykonane:

parapet z aluminium

z aluminium

Lekkie, odporne na warunki atmosferyczne. Ich trwała konstrukcja gwarantuje wieloletnią ochronę przed deszczem i promieniami UV.

ze stali

Solidne, wytrzymałe i odporne na korozję. Różnorodność ich wykończeń sprawia, że doskonale sprawdzają się w różnych stylach architektonicznych.

parapet stalowy
parapet z betonu architektonicznego

z betonu architektonicznego

To połączenie nowoczesności i surowego uroku. Zapewniają stabilność, trwałość oraz interesujący design.

To jednak nie wszystko, co mamy Ci do zaoferowania. W sklepie Bianex mamy także bogatą ofertę parapetów wewnętrznych, które dopasujesz doskonale do charakteru Twojego wnętrza. 

Do pomieszczeń, które wymagają łatwej pielęgnacji oraz estetycznego wykończenia polecamy parapety wewnętrzne PVC i MDF. Są odporne na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne, a dodatkowo łatwo utrzymać je w czystości.

parapet do domu

 

W klasycznych wnętrzach sprawdzą się parapety renowacyjne, które przynoszą odrodzenie starym pomieszczeniom. Cechuje je klasyczny wygląd w połączeniu z nowoczesnymi właściwościami. 

Znowu parapety z marmuru, konglomeratu, kwarcu i granitu dodadzą elegancji każdemu wnętrzu. Ich odporność na ścieranie oraz niepowtarzalne wzory sprawiają, że stanowią prawdziwą ozdobę pomieszczenia.

 

Ponadto w asortymencie sklepu Bianex znajdziesz też parapety wewnętrzne z betonu architektonicznego. Surowość tego materiału w połączeniu z unikalnym designem nadaje pomieszczeniom nowoczesny charakter i wyjątkowy wygląd.

Wybierz więc parapety, które najlepiej oddają Twoje potrzeby i gust. Ciesz się efektem wizualnym oraz praktycznym, jaki nasze parapety wniosą do Twojego domu.

parapety do domu i mieszkania