Skip to content

Rolety zewnętrzne

roleta-ochrona-zewnętrzna-bianex

ROLETY – OCHRONA, PRYWATNOŚĆ
I STYL

Współczesne rozwiązania do domów i mieszkań to połączenie praktycznych rozwiązań z oryginalnym designem. Takie właśnie są rolety dostępne w naszym sklepie. Dodają one charakteru Twojemu wnętrzu i jednocześnie oferują praktyczne korzyści w zakresie ochrony, prywatności i estetyki. Można je obsługiwać zarówno ręcznie przy pomocy taśmy jak i elektrycznie przy pomocy przełącznika lub pilota. Nasza oferta obejmuje różnorodne typy rolet, aby spełnić różnorodne potrzeby Twojego domu. Oto niektóre z dostępnych opcji:

Rolety zewnętrzne

Doskonale izolują ciepło, są barierą dla nieproszonych gości, a po częściowym opuszczeniu znakomicie chronią pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem. Wszystkie oferowane przez nas systemy posiadają także wersję z moskitierą.

bianex rolety zewnętrzne-kopia
roleta w oknie_HR_PS

Rolety nadprożowe

To  system konstrukcyjny stosowany w nowo wznoszonych budynkach zapewniają  szybkie i proste  wbudowanie do każdego rodzaju muru, pewne i stabilne mocowanie oraz skuteczną izolację termiczną i akustyczną. Skrzynka rolety jest w pełni zabudowana dzięki temu system ten można idealnie wpasować w architekturę budynku

OSŁONA ROLOWANA 52/55

Profil 52 ze względu na niewielki rozmiar świetnie sprawdzi się  przy zamykaniu schowków, domków narzędziowych i mniejszych garaży.Profil 55 jest wyjątkowo wytrzymały jego szerokość może wynosić nawet do 400 cm dzięki czemu świetnie nadaje się do zamknięcia witryny sklepowej czy stoiska targowego.

6_map_oslona-rolowana-mini55
ROLETY NADSTAWNE bianex

Rolety nadstawne

Rolety nadstawne  montuje się wyłącznie na etapie budowy obiektu lub wymiany stolarki okiennej w obiektach już istniejących. Ich skrzynka nakładana jest na ramę okna lub drzwi. Do zewnętrznej części ramy okiennej przykręcane są prowadnice, a następnie cały zestaw montowany jest we wnęce okiennej. W efekcie końcowym skrzynka rolety zewnętrznej nadstawnej jest niewidoczna, a roleta wydaje się być częścią okna.

Rolety antywłamaniowe

Łączą w sobie funkcje zabezpieczające z estetyką. Wykonane z wytrzymałych materiałów, stanowią dodatkową barierę ochronną, odstraszając potencjalnych intruzów.

ROLETY ANTYWŁAMNIOWE
rolety do okien dachowych

Rolety do okien dachowych

Zapewnia pełny komfort użytkowania poddasza ponieważ chroni przed nadmiarem ciepła, umożliwia zaciemnienie wnętrza, stanowi ochronę przed hałasem z zewnątrz oraz zapewnia poczucie prywatności na poddaszu.

Oferujemy produkty, które łączą funkcjonalność z estetyką, zapewniając Ci pełną kontrolę nad swoim otoczeniem. Wybierz odpowiednią roletę, dostosowaną do swojego stylu życia i wymagań. Daj swojemu domowi nowe oblicze dzięki roletom z naszej oferty!