Refleksole fasadowe

Po raz kolejny udowadniamy, że jesteśmy wszechstronną i wiarygodną firmą, gdyż jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom sprawdzone i wysokiej klasy produkty, które będą mogli użytkować przez długi okres czasu. Ponadto w skład naszej oferty wchodzi kilka ponadpodstawowych usług, których nie znajdą Państwo nigdzie indziej! Mianowicie nasi doświadczeni fachowcy mogą stanowić główne wsparcie montażowe oraz serwisowe o każdej porze dnia i nocy.

Refleksole fasadowe (zewnętrzne) – Wrocław

Szczególną popularnością spośród całego wyposażenia cieszą się nasze osłony fasadowe, które zwłaszcza latem znajdują swoje zastosowanie. Najczęściej montowane są na zewnątrz budynku, co nie przeszkadza w zdalnym sterowaniu ich mechanizmem.

Naszą pierwszą propozycją są refleksole fasadowe, których jednolita budowa pozwala za jednym razem zasłonić całe światło z zewnątrz. Naturalnie Bianex posiada wiele odcieni i barw owych zasłon, dzięki czemu zyskują Państwo okazję do skomponowania homogenicznej całości. Materiały, z których zostały wykonane posiadają specjalne właściwości przeciwsłoneczne, dzięki którym światło nie ma możliwości przeniknięcia przez refleksolę fasadową. Ich praktyczne zastosowanie wiąże się przede wszystkim z kontrolą natężenia promieni słonecznych w pomieszczeniu, a także pozwalają na zatrzymanie rosnącego ciepła. W efekcie nie muszą Państwo nadmiernie korzystać z działania klimatyzacji nawet w najgorętszych okresach letnich.

Natomiast naszym drugim polecanym produktem są standardowe żaluzje zewnętrzne, które również zabezpieczają wnętrza przed ewentualną uciążliwą jasnością. Z nami znajdą Państwo wszelkie potrzebne rozwiązania, które zapewnią należytą wygodę i komfort.

Drogi kliencie! Z uwagi na to, że mamy bardzo bogaty asortyment nie chcemy wrzucać tysiąca produktów na naszą stronę. Skontaktuj się z nami, a razem dokonamy właściwego wyboru.