Skip to content

Drzwi wewnętrzne pokojowe

Drzwi wewnętrzne pełnią w Twoim domu nie tylko praktyczną funkcję oddzielenia od siebie poszczególnych pomieszczeń.

Są one również odpowiedzialne za wystrój wnętrz oraz panującą w nich harmonię. Nasza fascynująca kolekcja drzwi wewnętrznych pokojowych doskonale podkreśli charakter pomieszczeń w Twoim domu. Znajdziesz wśród nich zarówno minimalistyczne modele doskonale wpisujące się w nowoczesne wnętrza, jak i klasyczne eleganckie drzwi wewnętrzne do pokoju czy luksusową serię z wyszukanym wzornictwem. 
drzwi pokojeowe bianex
Drzwi wewnętrzne wejściowe do mieszkania

To jednak nie wszystko. Drzwi wewnętrzne pokojowe, które znajdziesz w naszej ofercie, są przede wszystkim trwałe, odporne na zabrudzenia, zarysowania i długoletnią eksploatację. 

Dzięki temu masz pewność, że model zakupiony w naszym sklepie posłuży Ci przez wiele lat. Ponadto w swoim asortymencie mamy drzwi wewnętrzne wykonane z materiałów odpornych na wilgoć i wysokie temperatury. Modele te doskonale nadają się zarówno łazienki, jak i kuchni.
 
Sprawdź więc już dziś naszą kolekcję designerskich i praktycznych drzwi wewnętrznych pokojowych. Przekonasz się sam, że modele z naszego sklepu pomogą Ci stworzyć wnętrza pełne inspiracji i harmonii.
drzwi ramiakowe wew

Ramiakowe

drzwi szklene

Szklane

drzwi płytowe

Płytowe

drzwi wewnętrzne przesuwne

Przesuwne

lakierowane

Lakierowane

drzwi drewniane

Drewniane

dzrwi pokojowe łamane

Łamane

drzwi ukryte wewnętrzne

System drzwi ukrytych

Zobacz katalogi

Premium

Optimo

Edycja 1

Edycja 3