Uprzejmie informujemy, iż od dnia 11.08.2018 do dnia 20.08.2018 przebywamy na urlopie.

Serwis drzwi

Dodatkowym atutem naszej firmy jest również serwis drzwi, który oferujemy wszystkim naszym klientom. Dotyczy on zarówno drzwi zewnętrznych, jak i wewnętrznych niezależnie od rodzaju materiału z jakiego są one wykonane. Jesteśmy przygotowani pod każdym względem, dlatego żadne zlecenie nie jest w stanie nas zaskoczyć. W naszym zespole pracuje mnóstwo specjalistów od spraw naprawczych i renowacyjnych, co zdecydowanie wyróżnia nas na tle innych firm we Wrocławiu.

Oczywiście oferujemy dojazd do klienta, podobnie jak w przypadku montażu drzwi oraz pozostałych elementów wyposażenia domu. Po wcześniejszym skontaktowaniu się z naszym działem obsługi klienta ustalamy wspólnie dogodny termin, a następnie pojawiamy się u Ciebie wraz z naszym specjalistycznym sprzętem. Całość prac nie powinna zająć nam więcej niż kilka godzin, aczkolwiek dokładny czas realizacji jesteśmy w stanie przybliżyć po uprzednim zapoznaniu się z usterką. W przypadku drzwi ilość awarii jest nieograniczona, ponieważ zdarzają się zarówno problemy związane z ich użytkowaniem, jak i ogólną prezencją. W razie napotkania trudności z ich otwieraniem lub zamykaniem warto najpierw skonsultować się z nami, ponieważ bardzo dobrze znamy się na typach surowców oraz ogólnej budowie drzwi. W rezultacie jesteśmy w stanie od razu określić w czym tak naprawdę tkwi problem i błyskawicznie naprawić szkodę. W przeciwnym razie możemy mieć także do czynienia z uszkodzeniem nawierzchni, co następnie doprowadza do zwiększenia przeciągu albo sprawia nieestetyczne wrażenie.

W każdej tej sytuacji możesz śmiało skontaktować się z firmą Bianex, gdzie postaramy się pomóc i dobrać adekwatny sposób na serwisowanie Twoich drzwi. Poradzimy sobie ze wszystkim, a nasze wieloletnie doświadczenie jedynie potwierdza wysoką jakość realizacji. Działamy z myślą o naszych klientach, którzy zdecydowanie zasługują na trwałe i solidnie wykończone drzwi w swoim domu.

Przykładowe realizacje

 

Skontaktuj się z nami

ZadzwońNapisz

Formularz kontaktowy