Skip to content

Serwis drzwi

Dodatkowym atutem naszej firmy jest również serwis drzwi we Wrocławiu, który oferujemy wszystkim naszym klientom. Dotyczy on zarówno drzwi zewnętrznych, jak i wewnętrznych niezależnie od rodzaju materiału z jakiego są one wykonane. Jesteśmy przygotowani pod każdym względem, dlatego żadne zlecenie nie jest w stanie nas zaskoczyć. W naszym zespole pracuje mnóstwo specjalistów od spraw naprawczych i renowacyjnych, co zdecydowanie wyróżnia nas na tle innych firm we Wrocławiu.

Serwis (naprawa) drzwi we Wrocławiu – co oferujemy?

Oczywiście oferujemy dojazd do klienta, podobnie jak w przypadku montażu drzwi oraz pozostałych elementów wyposażenia domu. Po wcześniejszym skontaktowaniu się z naszym działem obsługi klienta ustalamy wspólnie dogodny termin, a następnie pojawiamy się u Ciebie wraz z naszym specjalistycznym sprzętem. Całość prac nie powinna zająć nam więcej niż kilka godzin, aczkolwiek dokładny czas realizacji jesteśmy w stanie przybliżyć po uprzednim zapoznaniu się z usterką. W przypadku drzwi ilość awarii jest nieograniczona, ponieważ zdarzają się zarówno problemy związane z ich użytkowaniem, jak i ogólną prezencją. W razie napotkania trudności z ich otwieraniem lub zamykaniem warto najpierw skonsultować się z nami, ponieważ bardzo dobrze znamy się na typach surowców oraz ogólnej budowie drzwi. W rezultacie jesteśmy w stanie od razu określić w czym tak naprawdę tkwi problem i błyskawicznie naprawić szkodę. W przeciwnym razie możemy mieć także do czynienia z uszkodzeniem nawierzchni, co następnie doprowadza do zwiększenia przeciągu albo sprawia nieestetyczne wrażenie.

Serwis drzwi

Naprawa drzwi we Wrocławiu – Bianex

W każdej tej sytuacji możesz śmiało skontaktować się z firmą Bianex, gdzie postaramy się pomóc i dobrać adekwatny sposób na serwisowanie (naprawę) Twoich drzwi. Poradzimy sobie ze wszystkim, a nasze wieloletnie doświadczenie jedynie potwierdza wysoką jakość realizacji. Działamy z myślą o naszych klientach, którzy zdecydowanie zasługują na trwałe i solidnie wykończone drzwi w swoim domu.