Skip to content

Serwis i naprawa okien

Co pewien czas trzeba liczyć się z koniecznością naprawy i renowacji niektórych elementów wyposażenia domu, a mianowicie mamy na myśli okna. Na co dzień mamy do czynienia z oknami plastikowymi, drewnianymi czy też aluminiowym, dlatego doskonale znamy strukturę i zastosowanie każdego z nich. To znacznie ułatwia nam późniejszą pracę podczas serwisowania okien na terenie Wrocławia i okolic, gdzie firma Bianex stanowi jedną z częściej wybieranych. Wszystko wynika przede wszystkim z naszej staranności i solidnego wykonania, dlatego wielu klientów nadal do nas wraca i wielu pierwszy raz decyduje się na skorzystanie z naszych usług.

Serwis okien drewnianych we Wrocławiu

Wyróżnia nas między innymi profesjonalne podejście i zespół doskonale przygotowanych specjalistów, którzy mają okazję pracować z użyciem nowoczesnych narzędzi i wysokiej jakości materiałów. W przypadku okien najpierw musimy dobrze zapoznać się z zaistniałym problemem, aby móc go w pełni skutecznie rozwiązać. Rodzaj materiału w tej kwestii jest równie istotny, ponieważ możemy wówczas przewidzieć jakimi akcesoriami możemy się posługiwać. W momencie, gdy mamy styczność z oknami drewnianymi, konieczne jest przygotowanie pod względem preparatów konserwujących, które okazują się niezbędne po pewnym czasie użytkowania. Niestety zróżnicowane czynniki atmosferyczne znacząco wpływają na kondycję i jakość okiennic, które niszczeją pod wpływem słońca, deszczu czy mrozu.

okna pcv

Serwis okien plastikowych we Wrocławiu

Podobnie można mówić o oknach plastikowych, którym zdarza się osłabić swoją szczelność, a wtedy właśnie przystępujemy do kilku czynności, które umożliwiają nam swobodną wymianę lub regulację uszczelek. W efekcie okna znów utrzymują odpowiednią temperaturę wewnątrz mieszkania, a także zachowują stabilny poziom wilgoci i wentylacji, dzięki czemu domownicy mogą odczuwać zdecydowanie większy komfort. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo, by wspólnie wybrać dogodny dla Ciebie termin i wykorzystać nasze umiejętność do polepszenia warunków swojego życia.

Serwis i naprawa okien plastikowych – Wrocław

Nasza firma zajmuje się również serwisem okien plastikowych, które znajdują się jednocześnie w ofercie sprzedaży Bianex. To jedne z częściej wybieranych rozwiązań do podstawowego wyposażenia domu, ze względu na swoją równie wysoką jakość, trwałość oraz niskie koszty produkcji i montażu. Co więcej, ich zewnętrza forma może również przybierać najróżniejsze odcienie i wzory dzięki nowoczesnym i pionierskich projektom.

Serwis okien

Jednakże nic nie jest w stanie zapobiec powstającym na bieżąco usterkom czy też poważniejszych awariom, które wynikają z częstego użytkowania, zmiennych warunków atmosferycznych czy też uszkodzeń mechanicznych. Wszystko jest jak najbardziej możliwe, a naszym zadaniem wcale nie jest ocenianie naszych klientów i wyliczanie im strat, a jedynie pomoc w miarę naszych możliwości. Na szczęście posiadamy zespół fachowców, którzy z wykorzystaniem profesjonalnego asortymentu są w stanie pozbyć się każdego problemu. Przykładowo najczęstszą przyczyną wezwań serwisu okien plastikowych jest trudność w ich otwieraniu lub zamykaniu, ponieważ nastąpiło rozregulowanie uszczelek. Wówczas całość może się nie domykać prawidłowo i szczelnie, a to może prowadzić do wielu utrudnień i dyskomfortu domowników zwłaszcza w okresie zimowych. Wówczas zimne powietrze oraz wilgoć przedostaje się do wnętrza mieszkania i przyczynia się do powstawania różnego rodzaju grzybów oraz sprawia nieprzyjemne uczucie chłodu.

Koniecznym staje się kompletna wymiana uszczelek na nowe albo ich regulacja, dzięki czemu okna na nowo zyskują swoją jakość i absolutnie nie przepuszczają niechcianego powietrza. Natomiast zamontowane nawiewniki mogą służyć specjalnemu poprawieniu wentylacji w mieszkaniu, co równie dobrze wpływa na samopoczucie domowników. Jako serwis okien PCV we Wrocławiu jesteśmy w stanie naprawić wszelkie problemy techniczne i estetyczne okien, które od teraz będą stanowić dla Ciebie źródło pięknych widoków w najbliższej okolicy.

Serwis i naprawa okien drewnianych – Wrocław

Wielu naszych klientów zdecydowało się na zakup drewnianych okien, które fantastycznie sprawdzają się w przypadku klasycznych i tradycyjnie urządzonych domów. Bardzo estetycznie uzupełniają wygląd wnętrz oraz zewnętrznej elewacji, która również może być wykonana z drewna. Naturalność i minimalizm są coraz częściej cenione wśród projektantów i architektów, aczkolwiek żadne rozwiązanie nie jest w stanie zapobiec powstawaniu wielu usterek i problemów związanych z użytkowaniem. Właśnie dlatego Bianex oferuje swoim klientom kompleksową obsługę w każdej sytuacji.
Nasz serwis okien drewnianych we Wrocławiu jest przeprowadzany przez specjalistów w dziedzinie poważniejszych napraw i montażu oraz mniej skomplikowanych, a związanych jedynie z poprawą ogólnej kondycji i wyglądu okien. W przypadku, gdy okna zostały nieprawidłowo lub niedokładnie zaimpregnowane, drewno może ulec zniszczeniu i osłabieniu swojej jakości.

okna drewniane bianex

W tym celu stosujemy odpowiednie i profesjonalne preparaty konserwujące, które zabezpieczają surowiec oraz zapewniają zmaksymalizowaną trwałość przez kilka, a nawet kilkanaście lat. Ponadto umożliwiamy wymianę różnorakich elementów w tym między innymi klamek, okuć czy uszczelek na nowe i solidniejsze. Jest to jak najbardziej zrozumiała i mimowolna czynność, która należy wykonać po pewnych okresie czasu. Jednakże czasami serwis okien drewnianych wymaga bardziej skomplikowanych procedur, które mogą obejmować regulację systemów okiennych czy montaż albo wymianę nawiewników.

Tego typu zlecenia oraz podobnej trudności zadania realizujemy w błyskawicznym czasie za pomocą naszych narzędzi i wieloletniego doświadczenia w branży. Za każdym razem również dbamy o jakość i rzetelność naszych usług, aby ostatecznie zagwarantowały klientom satysfakcję, a także poprawiły ich komfort użytkowania okien w mieszkaniu. Wszystko, co robimy ma na celu pomoc Tobie i Twoim najbliższym, by w rezultacie móc utrzymać odpowiednią temperaturę wewnątrz oraz prawidłową wentylację powietrza.

Przykładowe realizacje: