Serwis rolet zewnętrznych

Od lat zajmujemy się kompleksową obsługą klientów w zakresie produkcji, sprzedaży i montażu wyposażenia domu w podstawowe elementy. Jednak zdecydowaliśmy się towarzyszyć naszym klientom również po dokonanej decyzji i wyremontowaniu własnego mieszkania czy biura, ponieważ oferujemy im również serwisowanie rolet zewnętrznych. Każdy może liczyć na naszą pomoc w sytuacjach kryzysowych, które mogą zdarzyć się w niespodziewanie we wszystkich domach. Wówczas nie musisz martwić się o własne zdolności manualne, a jedyne, co powinieneś zrobić, to skontaktować się z naszym działem obsługi klienta we Wrocławiu i ustalić dogodny dla siebie termin.

Serwis rolet zewnętrznych we Wrocławiu

W rezultacie nasi specjaliści dotrą do Ciebie w wyznaczonym terminie i dokonają wstępnego rezonansu usterki, aby móc następnie przystąpić do jej naprawy. Serwis rolet zewnętrznych zdarza się o wiele częściej niż w przypadku osłon wewnątrz mieszkania, a wszystko za sprawą narażenia ich na destrukcyjne działanie wiatru, deszczu czy też słońca. Wszystkie czynniki atmosferyczne niestety po pewnym czasie niszczą powierzchnię rolet i wywołują wiele niechcianych trudności związanych między innymi z ich funkcjonowaniem, a zwłaszcza jeśli są one wyposażone w specjalny system uruchamiający. Wówczas nasi fachowcy przystępują do naprawy bardziej skomplikowanych mechanizmów elektronicznych. Natomiast w razie awarii związanych z brakiem szczelności możemy dokonać całościowej renowacji rolet albo w ostateczności wymienić ją na nową.

Również wygląd zewnętrzny może przeszkadzać użytkownikom, dlatego Bianex oferuje także szeroko rozumianą odbudowę i niwelowanie szkód powstałych w wyniku codziennego stosowania. Nasze działania oparte są o doświadczenie i nowoczesne rozwiązania, dzięki czemu efekty widoczne są po pierwszej wizycie naszych profesjonalistów, a ich trwałość jest adekwatna do wysokiej jakości naszych usług. Już wielu zaufało naszej marce i do dziś korzystają z naszych kolejnych części oferty, gdzie Bianex stawia klientów na pierwszym miejscu.

Przykładowe realizacje

Skontaktuj się z nami

ZadzwońNapisz

Formularz kontaktowy