Skip to content

Serwis rolet zewnętrznych

Od lat zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie produkcji, sprzedaży i montażu wyposażenia domu w podstawowe elementy. Zdecydowaliśmy się także towarzyszyć naszym klientom również po dokonanej decyzji i wyremontowaniu własnego mieszkania czy biura. Dodatkowo oferujemy zatem serwisowanie rolet zewnętrznych. Jeśli dojdzie do uszkodzenia jakiejkolwiek części rolety, Bianex służy pomocą w zakresie pełnej naprawy. Zazwyczaj zepsucie następuje podczas opuszczania lub podnoszenia rolet. Gdy to nastąpi, nie musisz martwić się o fachowców. Wystarczy skontaktować się z działem obsługi klienta Bianex we Wrocławiu i ustalić dogodny dla siebie termin. Nasi specjaliści szybko i sprawnie zdiagnozują problem i w miarę możliwości skutecznie go naprawią. Jeśli Twoi znajomi również mieszkają we Wrocławiu lub okolicach, powiedz im również o nas. Niech czują się pewnie i ze spokojem korzystają ze swoich rolet zewnętrznych.

Rodzaje rolet zewnętrznych i ich zastosowanie

Właśnie budujesz dom lub może kupiłeś lokal usługowy? Warto zainwestować w rolety zewnętrzne! Dlaczego? Gdzie możesz ich jeszcze użyć? Zastanawiasz, się jaką mają żywotność? Spokojnie. O serwis rolet zewnętrznych we Wrocławiu starannie dba firma Bianex. Potrzebujesz montażu? Taką usługę również świadczymy! Rolety zewnętrzne świetnie sprawdzą się w domach, ale i również mieszkaniach, sklepach, biurach, innych lokalach usługowych czy garażach.

W naszym asortymencie posiadamy różne rodzaje rolet. Nasi specjaliści oprócz tego, że wiedzą wszystko o proponowanych produktach, serwisują również rolety innych producentów, które posiadasz w domu. Bogata oferta obejmuje takie rolety zewnętrzne jak np.:

roleta-ochrona-zewnętrzna-bianex

podtynkowe

adaptacyjne

nadstawne REWO

owalne

naokienne

antywłamaniowe

Dodatkowo każdy model rolety z naszego asortymentu można dostosować pod względem kolorystycznym oraz wzornictwa. W momencie, gdy dojdzie do uszkodzenia, któregoś rodzaju rolety nasi fachowcy, znając ich specyfikację, poradzą sobie z naprawą.

Serwis mechanizmów obsługi rolet

Rolety zewnętrzne mogą być obsługiwane ręcznie lub za pomocą mechanicznego napędu. Te, które są wyposażone w silniczki elektryczne, z pewnością są wygodniejsze w użytkowaniu. Wystarczy nacisnąć guzik na pilocie i roleta podnosi się lub opuszcza. Natomiast ręczne trzeba ciągnąć w górę lub w dół za pomocą taśmy. Nasz serwis we Wrocławiu obejmuje naprawę jednego i drugiego rozwiązania. Problemy z podnoszeniem oraz opuszczaniem rolet to najczęstsze przyczyny awarii, z jakimi zgłaszają się do nas klienci. Jest to spowodowane zużywaniem się taśmy, która jest wykorzystywana codziennie zazwyczaj dwa razy. Jeśli taśma jest niesprawna lub zerwana, mechanizm rolety nie ma jak zadziałać.

Korzyści wynikające z posiadania rolet zewnętrznych

Rolety zewnętrzne dają wiele możliwości. Korzyści, które można otrzymać, posiadając je to przede wszystkim:

– ochronę przed włamaniem – działają doskonale w połączeniu z czujnikami alarmu,
– osłonięcie przed słońcem – uniemożliwienie nagrzania się pomieszczenia,
– ochrona przed działaniem wiatru, gradu, deszczu, śniegu,
– zaciemnienie pomieszczenia,
– utrzymanie wskazanej izolacji ciepła,
– zapewnienie prywatności przed przechodzeniami,
– ograniczenie poziomu hałasu na zewnątrz.

bianex rolety zewnętrzne-kopia

Niestety w momencie, gdy roleta zepsuje się w opuszczonej pozycji, w całym domu jest ciemno. Zastosowania mają zalety, jak i wady, jak wszystko – w zależności od sytuacji. Wtedy z pomocą przychodzi wyszukany w Internecie po haśle „serwis rolet zewnętrznych Wrocław”, czyli firma Bianex! Naprawimy uszkodzony element i ponownie przekonamy, że korzystanie z rolet zewnętrznych to ogromne plusy.

Oferta serwisowa i naprawcza rolet zewnętrznych

Gdy mechanizm rolety lub inny element zostanie uszkodzony, pierwsze co robi jej właściciel to wpisuje w wyszukiwarkę „serwis rolet zewnętrznych Wrocław”, aby ją naprawić. Z pewnością znajdziesz tam nas! Firma Bianex w kompleksowy sposób wykona dla Ciebie usługę serwisu i naprawy rolet zewnętrznych. Po poinformowaniu nas o zaistniałej sytuacji, w pierwszej kolejności nasi specjaliści zdiagnozują problem, by określić proces wdrożenia działań naprawczych. Po akceptacji planu przez klienta, przechodzimy do serwisowania. Nasza oferta obejmuje m.in.:

  • wymianę wieszaków, łożysk, zwijaczy, pasków oraz linek,
  • programowanie pilotów,
  • przeróbki sterowania rolet z mechanizmu ręcznego na elektryczny,
  • wymianę prowadnic oraz pancerzy,
  • renowację umocowanych rolet,
  • w szczególnych przypadkach wymianę na nową roletę,
  • ponowny montaż sprawnych już rolet.

Niestety uszkodzenia rolet zewnętrznych występują dużo częściej niż wewnętrznych. Powodem są przede wszystkim warunki pogodowe, które niekorzystnie wpływają na ich użytkowanie.

Koszt serwisu firmy Bianex

W zależności od uszkodzenia czy konserwacji rolet zewnętrznych koszt serwisowy ustalany jest indywidualnie. Po wykonanej diagnozie przez naszych fachowców podawana jest wycena, zgodnie z przedstawionymi działaniami serwisowymi. Cena uzależniona jest od poziomu zaawansowania naprawy, czasu jej wykonania oraz kosztów części, które należy wymienić.

Serwis rolet zewnętrznych

Sprawdzony serwis rolet zewnętrznych we Wrocławiu

Mieszkasz na terenie Dolnego Śląska? W szczególności we Wrocławiu? Świetnie się składa! Nasi specjaliści dotrą do Ciebie w wyznaczonym terminie i dokonają wstępnego rezonansu usterki, aby móc następnie przystąpić do jej naprawy. Serwis rolet zewnętrznych zdarza się o wiele częściej niż w przypadku osłon wewnątrz mieszkania, a wszystko za sprawą narażenia ich na destrukcyjne działanie wiatru, deszczu czy też słońca. Wszystkie czynniki atmosferyczne niestety po pewnym czasie niszczą powierzchnię zewnętrznych rolet i wywołują wiele niechcianych trudności związanych między innymi z ich funkcjonowaniem, a zwłaszcza jeśli są one wyposażone w specjalny system uruchamiający. W razie awarii związanych z brakiem szczelności możemy dokonać całościowej renowacji rolet zewnętrznych albo w ostateczności wymienić ją na nową. Dodatkowym elementem naszego serwisu jest poprawa wyglądu zewnętrznego rolet. Niekiedy prezencja osłony okna może przeszkadzać użytkownikom, dlatego Bianex oferuje także szeroko rozumianą odbudowę i niwelowanie szkód powstałych w wyniku codziennego stosowania. Nasze działania oparte są o doświadczenie i nowoczesne rozwiązania, dzięki czemu efekty widoczne są po pierwszej wizycie naszych profesjonalistów, a trwałość ich wykonania adekwatna jest do wysokiej jakości usług. Wielu klientów zaufało naszej marce i do dziś korzystają z różnorodnych produktów oferowanych w naszym asortymencie. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi usługami, które świadczymy.

Przykładowe realizacje: