Skip to content

Serwis i naprawa rolet

Rolety wewnętrzne są używane praktycznie codziennie, a nawet kilka razy w ciągu dnia, dlatego są znacznie bardziej narażone na uszkodzenia. Bianex doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego w naszej ofercie powstała specjalna usługa związana z serwisem rolet każdego rodzaju. Nasi klienci z Wrocławia oraz okolic zdecydowanie docenili i jeszcze bardziej zainteresowali się naszymi usługami, ponieważ działamy szybko, sprawnie i kompleksowo. Niewiele firm w pobliżu decyduje się zarówno na prowadzenie sprzedaży, organizowanie montażu i naprawy podstawowych elementów wyposażenia domowego, dlatego nasze konkurencyjnie niskie ceny dodatkowo przyciągają uwagę odbiorców.

Serwis i naprawa rolet wewnętrznych

W przypadku rolet wewnątrz mieszkania mamy najczęściej do czynienia z popsuciem układu otwierającego i zamykającego, którego nie musisz już naprawiać sam. Naszym zdaniem nikt nie ma obowiązku posiadania umiejętności techniczno-manualnych w zakresie serwisowania i renowacji rolet, dlatego właśnie do naszych zadań należy niesienie pomocy innym. Oczywiście mowa nie tylko o rolet wewnętrznych, ale również o serwisie rolet zewnętrznych, które coraz powszechniejsze stają się w formie elektronicznej. Wówczas mogą pojawiać się problemy z zasuwaniem osłony, której system zaczyna się zacinać i zawieszać w najmniej odpowiednich momentach. Jednakże znamy na to sposób, a co więcej, posiadamy profesjonalny sprzęt, który służy nam do naprawy elektrycznych oprogramowań w roletach montowanych na zewnątrz. W związku z ich przeznaczeniem są one narażone na szkodliwe oddziaływanie czynników pogodowych, które wypływają na prawidłowe funkcjonowanie mechanizmu.

Serwis rolet Wrocław
Serwis rolet Wrocław

Można wymieniać naprawdę mnóstwo usterek i poważniejszych awarii technicznych, których zniwelowanie zajmuje nam bardzo mało czasu, a rezultaty widoczne są przez kolejnych kilkanaście miesięcy czy nawet lat. Jednocześnie Bianex zajmuje się serwisem rolet we Wrocławiu pod względem estetycznym, kiedy ich wygląd wymaga poprawy i odnowienia. Każdy może zgłosić się do nas z własnym kłopotem, który postaramy się rozwikłać czym prędzej.

Przykładowe realizacje: